استودیو نوبین

استودیو نوبین با ساخت مستند مسابقه فرمانده از سال ۸۹ شروع به فعالیت کرد و بعد از آن ریالیتی شو ها و مجموعه های پرطرفداری چون خانه ما، ضدگلوله، خونه به خونه، کارساز و بریم بسازیم از تولیدات شاخص این استودیو است

فیلیمو، نماوا و فیلمگردی میزبان «خانه ما» شدند/ رئالیتی شوی محبوب خانواده در VOD ها

19 دی 1399
0
فیلیمو، نماوا و فیلمگردی میزبان «خانه ما» شدند/ رئالیتی شوی محبوب خانواده در VOD ها

ر آستانه پخش فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» سامانه‌های فیلیمو، نماوا و فیلمگردی میزبان محبوب‌ترین رئالیتی شوی خانوادگی شدند.

به گزارش روابط عمومی استودیو نوبین؛ پخش فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» از جمعه 19 دی ماه در شبکه دو سیما آغاز خواهد شد و این برنامه بصورت هفتگی روزهای جمعه ساعت 19 روی آنتن خواهد رفت اما برای اولین بار سه سامانه وی او دی پرمخاطب فیلیمو،نماوا و فیلمگردی یک روز قبل از پخش تلویزیونی «خانه ما» را در سامانه‌های خود در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند داد.

در فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» که پخش آن از جمعه 19 دی ماه آغاز خواهد شد، سه خانواده در شهر باستانی قزوین به رقابت با یکدیگر می‌پردازند تا در پایان، خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود بتواند برنده جایزه صد برابری مبلغ پس‌انداز خود شود.

در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی، درآمدزایی نیز داشته باشند.

فصل دهم مستند مسابقه «خانه ما» بصورت هفتگی جمعه‌ها ساعت 19 روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت و روزهای پتجشنبه در فیلیمو،نماوا و فیلمگردی نیز از ساعت 19 در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

نظرات کاربران

ثبت نظرات :

آخرین تولیدات

+ بیشتر
فرمانده
فرمانده
اطلاعات بیشتر
بریم بسازیم
بریم بسازیم
اطلاعات بیشتر

اخبار مرتبط